Adım 1 – Hesaplar

Hesaplar sekmesi altından Toplu E-Posta Oluşturma sekmesine tıklayınız.

Adım 2 – Hesap Oluşturma

Oluşturmak istediğiniz e-posta adreslerini bu kutucuğa yazınız.

Bu ekranda dikkat etmeniz gereken e-posta adreslerini yazarken aşağıdaki örnekteki gibi yapmalısınız. Aksi takdirde e-posta oluşturmayacaktır.
E-posta adını tam isim@alanadi.com olacak eklinde yazmalısınız.

Örnek : isim@alanadi.com,isim2@alanadi.com,isim3@alanadi.com

Adım 3 – E-posta Adresi Yazınız

E-posta adreslerini cPanel veya farklı paneldende kopyalayarak oluşturabilirsiniz. Örnek olarak cPanel’den görseli ekledik.

Oluşturmak istediğiniz veya e-posta adreslerinizin hepsini mouse yardımıyla seçip kopyalayınız. Kısayol olarak CTRL + C ile kopyalayabilirsiniz.

E-posta adreslerini kopyaladıktan sonra e-posta oluşturma ekranında ki toplu e-posta oluşturma kutucuğuna yapıştırınız. Herhangi bir virgül koymanıza gerek yoktur.

Bu ekranda e-posta adreslerini isim@alanadi.com şeklinde alacaktır. Diğer değerlere dikkate alınmayacak sadece e-postalar yazdırılacaktır

Adım 4 – E-posta Adreslerini Oluştur

E-posta adreslerini oluştur butonu ile oluşturduktan sonra e-posta adresleri için detay kısmı açılacaktır. Bu ekranda e-posta adresinin şifrelerini belirleyebilir, isim ve soyisim bilgilerini değiştirebilir ve e-posta kotası belirleyebilirsiniz.

E-posta adreslerinizin bilgilerini düzenledikten sonra Hesapları Oluştur butonuna tıklayınız. Birkaç saniye içerisinde sayfa yenilenecektir.

Adım 5 – E-posta Oluşturuldu

E-Posta adresleri başarılı bir şekilde oluşmuştur.