Hosting Paketi Yükseltme/Düşürme

Linux (cPanel) ve ya Windows (Plesk) hosting satın aldığınızda, mevcut hosting paketlerinizi diğer paketlerle arasındaki fiyat farkını ödeyerek yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Yükseltme ve düşürme siparişleri mevcut hizmetin bir sonraki yenileme tarihine kadar kalan süre için oluşturulur ve bu tarihten sonra yeni hizmet bedeli üzerinden yenilenir. Paket değişikliği işleminiz ödeme sonrası anında gerçekleşecektir.

Sizlere en uygun hosting paketleri ve hosting fiyatları için tıklayınız!

Bilgilendirme
Linux hosting paketleri, Linux paketlere ve Windows hosting paketleri, Windows paketlere ödeme sonrası herhangi bir veri kaybı olmaksızın anında yükseltilebilir veya düşürülebilir. Ancak Linux > Windows veya Windows > Linux şeklindeki panel değişikliği gerektiren paket değişiklikleri için hosting hesabınızda yer alan tüm verilerin silinmesi gerekecektir. Bu işlem içinse destek talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Paket Yükseltme veya Düşürme Siparişinizi Oluşturmak için;

Adım 1 – Müşteri Girişi

Müşteri yönetim panelinize giriş yapınız:

Adım 2 – Hizmet Listesi

Hizmetler > Hizmet Listesi > Yönetim butonuna tıklayınız:

Adım 3 – Paket Yükselt/Düşür

Genel Bilgiler sayfasında bulunan Paket Yükselt/Düşür sekmesine geçiş yapınız. Geçiş yapılabilecek paketler listelenecektir. Geçiş yapabileceğiniz paketleri bu sayfada görüntüleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz:

Bilgilendirme
Paket bitiş sürenize kadar hesaplanacak olan tutar xx Gün İçin Fark Sütununda bulunmaktadır. Yenileme döneminde ödeyeceğiniz tutar ise Bir Sonraki Yenimeme Ücreti Sütununda bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun hosting paketlerini şimdi inceleyin.