Hizmetleriniz ile ilgili yaşadığınız sorunları kullanıcı panelinizden destek talebi olarak bize iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz destek talepleri birimlerimiz tarafından incelenerek ayrıntılı şekilde yanıtlanacaktır.

Yeni destek taleplerinizi iletmek, yanıtlarınızı ve geçmiş taleplerinizi görüntülemek için Destek Talepleri sayfasına gidiniz.

Yeni Destek Talebi İletmek İçin

1. Müşteri yönetim panelinize giriş yapınız:

hr3

2.  Destek sekmesinin üzerine geldiğinizde Yeni Talep Oluştur bağlantısına tıklayınız:

hr3

3. Destek istediğiniz ilgili hizmetinizi seciniz. Konuyu Belirtiniz ve Destek talebinizi Mesajınız kısmına yazınız. Tüm detayları belirttiğinize emin olduğunuz taktirde sayfanın sağ alt tarafında bulunan Yeni Talep Oluştur butonuna tıklayarak destek talebinizi iletebilirsiniz.  Destek talebiniz tarafımıza ulaştığında mail adresinize “Mailiniz tarafımıza ulaşmıştır” şeklinde otomatik yanıt ulaşacaktır  ve mümkün olan en kısa sürede destek talebiniz arkadaşlarımız tarafından cevaplanacaktır:

Destek Talepleri Sayfanızı görüntülemek için:

1. Müşteri yönetim panelinize giriş yapınız:

hr3

2.  Destek sekmesinin üzerine geldiğinizde Destek Talepleriniz bağlantısına tıklayınız:

hr33.Bu sayfada destek taleplerinizin durumunu görebilir ve size verilen cevapları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca görüntülediğiniz destek talebinize Yanıtla butonunu kullanarak Yanıt Gönderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir