Farklı firmalarda yer alan veya önceden kayıt etmiş olduğunuz alan adlarınız ile hosting paketleri satın alabilir, web sitenizi yayınlayabilir ve e-posta hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu durumda hosting paketlerinizi satın alma işlemi sırasında “NS Güncelle ve Kullan” seçeneğini işaretlemeniz ve diğer firmada bulunan alan adınızın İsim Sunucularını (NameServer) “cpns1.turhost.com  ve  cpns2.turhost.com” olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Not: DNS değişikliklerinin etkin olabilmesi 24 saat kadar sürebilmektedir.

Hosting paketinizi satın alırken mevcut alan adınızı kullanmak için NS Güncelle ve Kullan seçeneği ile işleme devam ediniz:

hr4

Alan adınızın isim sunucularını da belirtmenizin ardından bir süre sonra DNS kayıtları etkinleşecek ve web siteniz yayına başlayabilecektir, bu işlem bazı durumlarda 24 saat kadar sürebilmektedir.

Satın alma işleminden sonra size gönderilen e-posta içerisindeki geçici bağlantı bilgileri ile veya “DNS Yönlendirmesi Olmadan Web Sitenizi Görüntüleme” destek sayfamızda belirtilen şekilde web sitenizi  DNS yönlendirmesi olmadan görüntüleyebilir, dosyalarınızı ve tasarımınızı yükleyebilirsiniz.

hr4