nBayi paketlerinde bulunan “Alt Kullanıcılar” özelliğinde yeni bir geliştirme yaptık.

Yeni Alt Kullanıcılar özelliği ile artık, nBayi paketinizde bulunan hizmetler için daha özelleştirilmiş yetkiler tanımlayabilirsiniz. Diyelim ki bir müşterinize Reseller Hosting paketinizde bulunan Linux hosting için yetkiler vermek istiyorsunuz. Ancak sadece “E-Posta Yönetimi ve Alan Adı Yönetimi” özelliklerini görmesini istiyorsunuz. Turhost Panel’den nBayi hizmetinize giriş yaparak, yetki vermek istediğiniz hizmeti seçip, “Yekiler” butonuna tıkayıp, tüm yetkileri özelleştirebilirsiniz.

Alt kullanıcılar özelliği ile yetki vermek istediğiniz kullanıcıların, Turhost.com’da hesabı olmasına gerek kalmadan, size özel tanımlanan panel.trwww.com panel arayüzü ile kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak yönetim sağlayabilirsiniz.

Alt Kullanıcılar özelliğindeki değişiklikler ile web ajansları, webmaster’lar ve freelance çalışanlar için proje ve müşteri yönetimini daha da profesyonelleştirmek için tasarlanmıştır.

Yeni Alt Kullanıcılar Özelliğine Geçiş Nasıl Yapılır?

Bilgilendirme
Tüm bu yeniliklerden faydalanabilmek için mevcut alt kullanıcı hesaplarını pasifleştirerek/silerek, yeni alt kullanıcılar tanımlamanız gerekmektedir. Yeni alt kullanıcılar özelliğine geçiş hakkında detaylı bilgi almak için videomuzu izleyebilir, bizlere geri bildirimde bulunarak gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.