Hesabınız üzerinden tanımlamış olduğunuz alt kullanıcıların, panel erişimlerinin devam edebilmesi için en kısa zamanda bu bölümden kaldırılarak,
Ekip Kullanıcıları ya da Yetkilendirilmiş Kullanıcılar sekmesinde yer alan yeni yapıda kullanıcıların oluşturulması gerekmektedir.

Yetkilendirilmiş Kullanıcılar Nedir?

Yetkilendirilmiş Kullanıcılar ile hesabınızda bulunan ürün/hizmet bazında sınırlı yetkiler tanımlayabilirsiniz. Yetkilendirilmiş Kullanıcılar,özellikle birden fazla projesi olan kurumsal firmalar, web ajansları, webmaster’lar ve freelance çalışan kullanıcılar için proje ve müşteri yönetimini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Şuan tanımlı olan “Alt Kullanıcılarınızın” hesap erişimlerinde sorun yaşamaması için en kısa sürede “Yetkilendirilmiş Kullanıcı” olarak tanımlamanızı rica ederiz.

Bilgilendirme
Yetkilendirilmiş Kullanıcılar üzerinden yetki vermek istediğiniz kişinin Turhost.com’da müşteri hesabı olması gerekmektedir.

Bilgilendirme
Yetki vermek istediğiniz kullanıcının Turhost.com’da müşteri hesabı olmasa da mail adresi ile yetki tanımlayabilir, yetki tanımladığınız kullanıcı Turhost.com’a belirtmiş olduğunuz e-posta hesabı ile üye olduğunda, yetkiler aktif duruma gelir.

Ekibinizde Çalışanlara Hesap Yönetimi İçin Erişim Yetkileri Verin!

"Yeni Hizmet" | Ekip Kullanıcıları : Ekibinizde yer alan çalışanlara ya da departmanlara, ilgi ve uzmanlık alanlara göre hesap yetkileri verebilirsiniz. Developer grubuna “Hizmet Yönetimi” yetkisi verebilir ya da muhasebe departmanına yalnızca
Muhasebe Yönetimi ve Bilgilendirme Mailleri yetkisi verebilirsiniz. Bu özellik ile iş süreçlerinizi ve projelerinizi daha sistemli ve profesyonel bir şekilde  yönetebilirsiniz.

Mevcut Alt Kullanıcılar hesaplarını Yetkilendirilmiş Kullanıcılar özelliğine taşımak ve Ekip Kullanıcıları özelliği hakkında detaylı bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bayi Hosting paketlerimiz ile şimdi tanışın!