NOT:
Bu dökümantasyon cPanel Linux Hosting ve Plesk Panel 12 Windows Hosting paketlerimizin e-posta bağlantı bilgileri ile iPhone Mail kurulum talimatlarını içermektedir. E-posta bağlantı bilgileri diğer ürünlerde farklılık arz edebilir.

E-posta Bilgilerini Görüntüleme

Kullanıcı panelinizdeki Ürün ve Hizmetleriniz > Gelişmiş Yönetim > E-posta Yönetimi sayfasında e-posta bağlantı bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. E-posta bağlantı bilgileriniz ile ilgili daha fazla bilgi için E-posta Hesapları sayfamıza göz atabilirsiniz.

iPhone iOS Mail Kurulumu

Şu adımları takip ederek E-posta hesabınızı yerleşik iPhone Mail programına tanımlayabilirsiniz:

1. Ayarları görüntüleyiniz:

1_ios

hr3

2. Hesaplar ve Parolalar seçeneğine gidiniz:

hr3

3. Hesap Ekle seçeneğine gidiniz:

hr3

4. Diğer seçeneğini işaretleyiniz:

hr3

5. Mail Hesabı Ekle seçeneğini işaretleyiniz:

hr3

6. Ad, E-posta ve Parolanızı giriniz, Açıklama kısmına E-posta hesap adınızı giriniz ardından Sonraki adımına ilerleyiniz:

hr3

7. POP seçeneğini işaretleyiniz, Kişisel bilgilerinizi ve E-posta Yönetimi sayfanızdan edinmiş olduğunuz bilgileri giriniz ve bilgileri Kaydediniz.

hr3

8. Bilgileriniz dogrulanacak ve hesap kurulumunuz tamamlanacaktır. Yeni hesabınız Hesaplar ve Parolalar kısmında görüntülenecektir, ana menüye dönebilirsiniz:

hr3

9. Yerleşik Mail uygulamasını kullanarak posta kutunuzu görüntüleyebilirsiniz:

9_2_ios

hr3

10. Yeni oluşturduğunuz posta hesabınız listede yer alacaktır:

hr3

11. Kurulum işleminiz tamamlanmıştır. Hesap sayfanızda gelen, giden klasörlerinizi görüntüleyebilir ve yeni e-postalar gönderebilirsiniz:

11_ios

hr3

Not: E-posta ayarlarınızı tanımlamanız halinde yine de e-posta iletilerinizi gönderemiyorsanız e-posta programınızın gelişmiş ayarlar kısmından Giden (SMTP) Portu olarak 587 değerini belirterek tekrar deneyiniz. Bireysel ve kurumsal mail ihtiyaçlarınız için özel optimize edilmiş e-posta hizmetlerimize göz atabilirsiniz.